בוער בך הרצון לשנות? | ניוזלטר

הצטרפו לחוויה עוצמתית, מאתגרת ומעצבת בהובלת השינוי הסביבתי בישראל!

אם בוער בך הרצון לשנות, מגמה ירוקה היא הפלטפורמה בשבילך להוביל קבוצה וליצור את המציאות אותה היית רוצה לראות. בכל שנה 15 מארגנות ומארגנים מרחבי הארץ מובילים קמפיינים משמעותיים ויוצרים את השינוי הסביבתי בישראל.

המארגנות והמארגנים הקהילתיים במגמה ירוקה מובילים את תאי הפעילות של הארגון בקמפוסים ובקהילות ברחבי הארץ. המארגנים זוכים להכשרה מקצועית בארגון קהילתי, והובלת קמפיינים ציבוריים, ומקבלים ליווי צמוד לאורך כל הדרך. יחד עם הפעילים, מובילים המארגנים קמפיין סביבתי, מגייסים קהילת תומכים, זוכים לתהודה תקשורתית, משפיעים על נבחרי ציבור.

בוער בך לעצור את הבנייה בחופים? חשוב לך לעצור את התרחבות התעשייות המזהמות במפרץ חיפה? משגע אותך שכספי ציבור מושקעים בדלקים מזהמים במקום באנרגיות מתחדשות? כואב לך שמקריבים את הגולן והכנרת עם קידוחי נפט במקום להשקיע בפאנלים סולארים? יש נושא סביבתי שבוער לך להוביל?

מגמה ירוקה הינה ארגון סטודנטים אקטיביסטי וארגון המתנדבים הסביבתי הגדול בישראל. הניסיון שלנו ב- 19 שנות הפעילות של הארגון מוכיח:

אין מציאות שאי אפשר לשנות!

למשתתפי התכנית יינתן מענק בגובה של עד 10,000 ש"ח עבור פעילותם בשנה הראשונה, ומענק בגובה של עד 12,000 ש"ח עבור פעילותם בשנה השנייה, יתרון לסטודנטים בעלי יתרת לימודים של שנתיים.

זו ההזדמנות שלך  – השינוי מתחיל בך

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית >>

לעלון מידע עם הפרטים המלאים >>