ב-24/3 יתקיים יום האקלים LIVE להעלאת המודעות למשבר האקלים

בצל המשבר הבריאותי העולמי ומתוך תחושת אחריות לבריאותם של אלפי תלמידים ותלמידות וכ-20 אלף צועדים וצועדות שהיו צפויים להגיע, החלטנו לדחות את מצעד האקלים השנתי שתוכנן לחודש זה, ולקיים במקומו את יום האקלים האינטרנטי להעלאת מודעות למשבר האקלים.

ב-24/3, יום שלישי, ניפגש כולנו בעמוד האירוע של המצעד ליום אקלים אינטרנטי, שמטרתו להעלות מודעות למשבר האקלים ולאתגרים הרבים שעומדים לפנינו בעת זו. לאורך כל היום יעלו בעמוד מגוון שידורי לייב, הרצאות מקוונות, שיחות פתוחות ופאנלים העוסקים במשבר האקלים.

קישור לעמוד האירוע -> http://bit.ly/ClimateDayLive

בדומה למשבר הקורונה, משבר האקלים הוא משבר קיומי שתוצאותיו משפיעות על כל אחד ואחת מאיתנו כבר כיום. הצפות ושריפות הפכו לשגרה וזאת רק התחלה. מומחים, מדענים, פוליטיקאים ואקטיביסטים בכל העולם מזהירים כי חציית נקודת האל חזור ב-2030 תגרום בטווח המיידי לחוסר במזון ומים, מגפות, הצפה של ערי החוף, העמקה של פערים חברתיים ומשבר כלכלי חריף.

כמו משבר הקורונה, גם משבר האקלים דורש שיתוף פעולה בין לאומי, בין מגזרי וצעדים מרחיקי לכת על מנת להתמודד עם המשבר. ובניגוד למשבר הקורונה – ממשבר האקלים עדיין אפשר להימנע!

בימים לא פשוטים אלה, אנחנו מזמינים אתכם/ן להצטרף אלינו וליהנות מתוכן עשיר, מעניין ומגוון בנושא שחייב להיות בראש סדר העדיפויות של כולנו.

הצטרפו אלינו ליום השידורים המיוחד!
בעמוד האירוע, ביום שלישי 24/3/20
יום האקלים Climate Day LIVE