יום כדור הארץ 2015 – כל הפרטים על כל האירועים | 21.4.15

יום כדור הארץ הוא יום היסטורי, אותו מציינים בכל העולם כל שנה משנות ה70 בסימן של למידה ומחאה על הרס סביבתי נרחב. השנה נציין את יום כדור הארץ בשבוע של אירועים שמרכזם ביום ראשון ה26.4

ביום כדור הארץ אנחנו מזמינים את הציבור הרחב להצטרף לפעילויות הסביבתיות הרבות שיתקיימו ברחבי הארץ או להוביל יוזמות חדשות. אנחנו במגמה ירוקה יודעים שהדרך הטובה והאפקטיבית ביותר להתמודד עם שלל האתגרים הסביבתיים אצלנו, היא באמצעות מעורבות אזרחית פעילה ואמונה ביכולתנו כאזרחים להשפיע ולהוביל שינוי סביבתי חברתי למען עתיד טוב וירוק יותר עבור כולנו

השנה יצאנו בקריאה לכל הארגונים, הקבוצות והיחידים לארגן אירועים בכל הארץ להגנה על הכדור, אנו מצטרפים לקריאה העולמית לשמירה על הכדור כדי שנוכל להמשיך לחיות עליו בטוב עוד שנים רבות.

לפרטים נוספים כנסו לעמוד האירוע בפייסבוק >>

 

רשימת האירועים הסביבתיים המלאה של שבוע כדור הארץ מופיעה ומתעדכנת בעמוד האירוע בפייסבוק >>

לחצו לכתבה

במסגרת יום כדור הארץ מגמה ירוקה תא מכמורת מארגנים ניקיון חופים ענק ביום שבת הקרוב 25.4 בבוקר, מקיסריה עד חבצלת עם מוזיקה, תחרות איסוף זבל והרבה הפתעות.

פרטים נוספים בעמוד האירוע בפייסבוק >>

לחתימה על העצומה לעצור את הקמת נמל הדלקים >>

 

לקראת יום כדור הארץ כולנו מוסיפים לתמונת פרופיל קריאה משותפת להצטרף לאירועי יום כדור הארץ!

להחלפת תמונת הפרופיל יש ללחוץ כאן > לחצו מימין על JOIN NOW > LOG IN WITH > WEAR ועצבו את תמונת הפרופיל שלכם

לחצו לכתבה

ביום כדור הארץ 26.4 ב11:45, פעילי מגמה ירוקה- תא אוניברסיטת תל אביב וישראל 2050 קוראים לכם לחזור לרחובות במיצג ענק שיערך בקריית הממשלה בתל אביב.

לקריאה נוספת בפייסבוק >>

לחתימה על העצומה >>

ביום כדור הארץ כולנו מזדהים עם תושבי מפרץ חיפה ועם זכותם לנשום אויר נקי.

מאבקם של תושבי מפרץ חיפה הוא חלק מתנועה סביבתית עולמית, אשר קוראת לנו להתעורר ולהכיר בסכנות שאנו גורמים לעצמנו מבלי לדעת, מבלי להבין. ילדים בחיפה לא נולדים עם סרטן, הם נושמים אותו.

תושבי חיפה והציבור הרחב נקראים להביע סולידריות ולהצטרף למאבק בעצירת התעשייה המזהמת, במסגרת שבוע כדור הארץ יתקיימו מספר פעילויות בחיפה, נעדכן בפרטים ברשימת האירועים. לא לנוח עד שנשים סוף למחדל הסביבתי והבריאותי שנקרא בז"ן.

לחתימה על העצומה >>

יום כדור הארץ הוא הזמן להשקיע בכדור – הצטרפו לקהילת הבאזרים הסביבתיים, שתומכים במאבקים הסביבתיים לשמירה על הסביבה בישראל.

לקריאה נוספת >>