מגמה ירוקה מזמינה אותך ליום הסביבה בכנסת

יום שלישי 7.6, 9:00 בבוקר בכנסת!

לעמוד האירוע בפייסבוק >>

הרשמו בטופס (יש הסעה מתל אביב!) >>

 

מוזמנים: פעילי סביבה, תושבים, אזרחים מודאגים, הדורות הבאים, כל מי שרואה עצמה אחראית לעתידנו על כדור הארץ, ובאופן ספציפי בישראל.

בתוכנית: דיונים, ועדות, שדולות, מינגלינג עם דמויות משמעותיות בתנועה הסביבתית, חברי כנסת, ופעילי סביבה, נציגי המאבקים של מגמה ירוקה יציגו את הקמפיינים שלנו בועדות הכנסת, נקנח בטקס הגלובוס הירוק
ועוד מלא הפתעות!

זהו יום חג לפעילים בתוכנית המתמחים לשינוי סביבתי של מגמה ירוקה להתנסות בפעילות ארצית עם פעילים מכל הארץ, לכל ההתמחויות יש מקום: דוברות, ניו מדיה, פעילות ציבורית, קשרי קהילה וכמובן קשרי ממשל!

אז נתראה בכנסת ביום שלישי 7.6, 9:00 בבוקר!

נ.ב אנחנו יודעים שהמבחנים קרבים וזו הסיבה שאנחנו אומרים כבר עכשיו – עשו מה שצריך לפני, את יום הסביבה בכנסת אתם לא רוצים לפספס

————————–
תוכנית המתמחים בקמפיינים לשינוי סביבתי מכשירה פעילים סביבתיים להוביל שינוי במספר זירות משלימות בהן אנחנו פועלים: ארגון קהילתי, פעילות ציבורית, דוברות ותקשורת, קשרי ממשל, ניו מדיה ועבודה עם קהילות וארגונים.
משתתפי התכנית פועלים כחלק מתא פעילים וצוברים ניסיון עיוני ומעשי בהובלת קמפיין סביבתי והתמקצעות באחד מתחומי הקמפיין בו בחרו. את פעילות המתמחים בתאים מלווים המארגנים הקהילתיים (רכזי התאים) ואנשי המקצוע המנוסים של מגמה ירוקה.