תחילת הפעילות - סוף נוב׳ 2023

קורס מנהיגות בלב מדבר

האמת, חשבנו לבטל.
גם אותנו, המלחמה תפסה לא מוכניםות, כל מה שתכננו ועבדנו עליו חודשים - פשוט נראה לא חשוב. ואז דיברנו אתכםן, הא.נשים שלנו, ושמענו את הצורך האמיתי להפגש ולפעול. הקהילה שלנו היא מה שיש לנו. איתה אנחנו מנצחיםות בשגרה, ואיתה ננצח גם היום. במיוחד היום.
אם את.ה באר-שבעי.ת והשינוי בוער בך - הקורס הזה בשבילך.

מהות הקורס

קורס מנהיגות אקלים באר שבע נועד להכשיר את תושבי ותושבות העיר להוביל מהלכים מקומיים להתמודדות עם משבר האקלים. הקורס מתקיים זו השנה השלישית בעקבות הצלחתו בחיזוק תנועת האקלים המקומית והיוזמות הסביבתיות אשר נולדו במסגרתו. השנה, הקורס ישים דגש על התארגנות קהילתית בשעת חירום, חוסן קהילתי ופעולה מקומית.

את הקורס מוביל ארגון מגמה ירוקה, ארגון השטח הסביבתי הגדול והוותיק בישראל שהוביל ב-27 השנים האחרונות עשרות נצחונות סביבתיים – מקומיים וארציים. 

בשיתוף עמותת שבועת האדמה ובסיוע המשרד להגנת הסביבה

אז מה הולך להיות?

          נתראה במחזור הבא!

כלים פרקטיים לשינוי מדיניות

נלמד יחד כלים בארגון קהילתי ואקטיביזם, תוך התנסות מעשית בהובלת מאבק ציבורי, על-מנת ליצור שינוי סביבתי-חברתי מבוסס קהילה במציאות משתנה של משברים סביבתיים.

ליווי מקצועי בפיתוח יוזמה מקומית

נבין יחד מה הצרכים הדחופים ביותר לקהילה שלנו ונהפוך אותם ליוזמות עירוניות לקידום צדק סביבתי-חברתי. נעשה זאת בליווי מנטוריםות עם ניסיון של שנים בתחום.

פיתוח מנהיגות קהילתית-מקומית

נכיר את תיאורית השינוי של מגמה ירוקה, המבוססת על תיאוריות אפקטיביות לארגון קהילתי מרחבי העולם, אשר תגרום לנו לתפוס אחרת את הכוחות הפועלים בחברה.

גישה לפלטפורמת הפלייס

הפלייס הוא בית ספר מקוון לאקטיביזם עם כל מה שצריך לדעת כדי להוביל שינוי. דרכו תלמדו כלים פרקטיים כמו מיומנויות ברתימה והנעה לפעולה, תכנון אסטרטגי והובלה של קמפיין לשינוי חברתי, כלים להשפעה על מקבלי החלטות, עבודה עם התקשורת ועוד.

          נתראה במחזור הבא!

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני לביא: 054-6308600 | climatecourse@green.org.il

הקורס בשיתוף עם:

לוגו שבועת האדמה (1)

את.ה יוצא.ת? נורא חם בחוץ!
תשאיר.י פרטים
ונשמור אותך בעניינים.