תא ארצי – המלווים המקצועיים

 

התא הארצי הוא צוות המטה של העמותה. התא הארצי נותן תמיכה, הכוונה וסיוע לפעילות התאים ברחבי הארץ. חברי התא הארצי הינם בעלי נסיון מקצועי בתחומם ובעלי רקע מגוון בעשייה סביבתית.

 

מור גלבוע
מנכ"ל
בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי הרוח ותואר שני במנהל עסקים. הגעתי למגמה ירוקה, לפני מעל 5 שנים, אחרי שהובלתי את מאבק התושבים בתל אביב להנמכת כיכר דיזנגוף. אז הבנתי כמה כוח יש לאזרחים כשהם פועלים ביחד כדי לקדם נושא שחשוב להםן. הגעתי למגמה מאוהב באקטיביזם ומאז האהבה הזאת רק גדלה ומתחזקת יחד עם האמונה שרק פעילות אזרחית, חכמה ונחושה תייצר את השינוי הסביבתי – חברתי שכולנו מייחלים לו.
להמשך קריאה >אודות כתבה מור גלבוע
עומרי שגב
מנהל תפעול ושיתופי פעולה
בעל תואר ראשון בכלכלה וקיימות מהמרכז הבינתחומי הרצליה.
להמשך קריאה >אודות כתבה עומרי שגב
אנה בר אור
קמפיינרית ארצית
תואר ראשון רב תחומי בגאוגרפיה פוליטיקה וממשל וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון, תואר שני MBA במנהל עסקים ומנהיגות חברתית. בתיכון ראיתי את כביש חוצה ישראל נסלל באזור שבו גדלתי. הגבעות השקטות נחתכו ע"י אספלט ורעש. הרגשתי שאני חייבת לפעול כדי שדברים כאלה לא ימשיכו לקרות. מאמינה ששינוי מדיניות נחוץ כדי להגיע לחזון של חיים סביבתיים יותר.    
להמשך קריאה >אודות כתבה אנה בר אור
עומרי בללי
קמפיינר ארצי
תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, אוניברסיטת תל אביב. מגמה ירוקה היא המקום בו מוצאים שותפים לדרך, המקום שנותן לך את הפלטפורמה הטובה ביותר להובלת שינוי. המאבק במונופול הגז הוא לא פחות ממבחן לאומי לריבונות העם. עלינו לשאול את עצמנו האם נרשה להון לרמוס את היכולת שלנו להשפיע, ולרוקן את המדינה ממשאביה על חשבון עתיד הדורות הבאים. זה מאבק על התודעה, ועל בניית כוח אזרחי שלוקח אחריות על גורלו.
להמשך קריאה >אודות כתבה עומרי בללי
אלי בריף
מלווה מארגנים קהילתיים
בעל תואר ראשון במדעי הסביבה. התחלתי לפעול במגמה ירוקה כסטודנט בתל חי, שם קדמנו תחבורה ציבורית לטובת הסטודנטים והתושבים, שמרנו על פארק הזהב, ליבה הפועם של קרית שמונה ונלחמנו לשמור על השטחים הפתוחים, הדמוקרטיה, ותכנון אחראי על ידי פעילות חסרת פשרות לעצירת רפורמה הולילנד. היינו חלק פעיל במאהל המחאה בקרית שמונה שהעניק הרבה תקווה. מאמין כי אופטימיות מובילה למחאה, ותסיסה מייצרת יין.
להמשך קריאה >אודות כתבה אלי בריף
רז אונגר
מלווה מארגנים קהילתיים
תואר ראשון באדריכלות נוף במכללת תל-חי. הצטרפתי למגמה ירוקה מכיוון שאני רוצה להשפיע וליצור שינוי משמעותי בחברה שלנו ובסביבה בה אנו חיים.
להמשך קריאה >אודות כתבה רז אונגר
מיטל שפר
מנהלת דיגיטל
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה. תמיד הרגשתי "קריאה" לפעילות חברתית, עד שהגעתי למגמה לא ידעתי כמה. הצטרפתי לקבוצת אנשים מעוררי השראה. בהתחלה כפעילה, אחרי זה רכזת, ולבסוף הצטרפתי לתא ארצי. היום אני מנהלת את תחום הניו מדיה. שמחה להיות חלק מארגון שמוביל שינוי עם יוזמה, יצירתיות ואידאולוגיה, ארגון של אנשים שאכפת להם.
להמשך קריאה >אודות כתבה מיטל שפר
יערה פרץ
רכזת קשרי ממשל ומדיניות
תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ובסוציולוגיה אנתרופולוגיה, סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים במנהיגות חברתית. הגעתי למגמה ירוקה כי חיפשתי מקום בו אפשר לשנות, לא באופן קלישאתי אלא באמת ברמה מעשית. אני מאמינה שעשייה חברתית במציאות בה אנו חיים היא הכרחית ובלתי נפרדת מההתקדמות שלנו כחברה. מגמה מאפשרת לי להיות חלק מעשייה שכזו ויותר מזה, להיות חלק מתנועה לשינוי מציאות.
להמשך קריאה >אודות כתבה יערה פרץ
לידיה מורדבינקין
מנהלת תוכניות המנהיגות
מוזיקאית ואקטיביסטית. את מגמה ירוקה הכרתי במהלך השירות הלאומי שלי ב"חיים וסביבה" ובהפגנות המחאה החברתית ב-2012, ומיד התאהבתי. משם נבחרתי להיות רכזת באשדוד, והקמתי את התא הקהילתי הראשון במגמה ירוקה, קידמתי מאבקים בנושאי בריאות הציבור, תחבורה ציבורית וחופים, ואף נקשרתי עם כמה מחברי כדי להציל את חוף יא' באשדוד מבניה.
להמשך קריאה >אודות כתבה לידיה מורדבינקין
ישי וולפוביץ'
קמפיינר מפרץ חיפה
סטודנט שנה שניה לתואר שני במסלול תקשורת פוליטית בקמפוס הר הצופים. הצטרפתי למגמה ירוקה בגלל העצמה שבאיחוד כוחות, תחושת השייכות וההבנה שאי אפשר לעשות מהלך משמעותי כאטום בודד. בתוך כל אחד מאיתנו יש גפרור, משהו שמדליק אותנו, שלא נוכל לעבור עליו בשקט. מה שהדליק אצלי את הגפרור זה סיפור הרחבת התעשייה המזהמת במפרץ חיפה. אני מקווה שהשנה ידלקו עוד כמה גפרורים.
להמשך קריאה >אודות כתבה ישי וולפוביץ'
עופר סיון
רכז דיגיטל
סטודנט שנה ד' להנדסת תעשיה וניהול במכללת רופין. זה קרה לי בבת אחת. פתאום האסימון נפל והרגשתי שאני רואה את פגיעות הסביבתיות והחברתיות סביבי. הרגשתי מחויב לעשות משהו. זו הסיבה שהצטרפתי למגמה ירוקה, כדי להיות חלק מקבוצת אנשים שמשמיעים את קולם ומובילים את השינוי.
להמשך קריאה >אודות כתבה עופר סיון
אילנה גילד
מנהלת גיוס ופיתוח משאבים
להמשך קריאה >אודות כתבה אילנה גילד
צליל רובינשטיין
דוברת ארצית
בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ומזרח תיכון , אוניברסיטת בן גוריון בנגב.
להמשך קריאה >אודות כתבה צליל רובינשטיין
עדי רותם
רכזת בית הספר לאקטיביזם
להמשך קריאה >אודות כתבה עדי רותם