תא ארצי – המלווים המקצועיים

התא הארצי הוא צוות המטה של העמותה. התא הארצי נותן תמיכה, הכוונה וסיוע לפעילות התאים ברחבי הארץ. חברי התא הארצי הינם בעלי נסיון מקצועי בתחומם ובעלי רקע מגוון בעשייה סביבתית.

 

שני אלוני
מנכ"לית

בוגרת תואר בעריכת דין ועבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני MBA במנהיגות חברתית מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. הגעתי למגמה ירוקה אחרי מעל עשור של פעילות בזירת הארגונים הפמיניסטיים בישראל. אני מרגישה שהאתגר הסביבתי הוא האתגר הנוכחי הגדול ביותר שבני דורי מתמודדים איתו. מגמה ירוקה היא "עמוד האש לפני המחנה" שמובילה את הרעיונות שיובילו את הזירה הסביבתית בשנים הבאות במסירות וכישרון. זאת זכות להיות חלק מקבוצה שלא מפסיקה לאתגר את המציאות הישראלית כבר מעל 20 שנה.

להמשך קריאה >אודות כתבה שני אלוני
אנה בר אור
קמפיינרית ארצית

תואר ראשון רב תחומי בגאוגרפיה פוליטיקה וממשל וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון, תואר שני MBA במנהל עסקים ומנהיגות חברתית. בתיכון ראיתי את כביש חוצה ישראל נסלל באזור שבו גדלתי. הגבעות השקטות נחתכו ע"י אספלט ורעש. הרגשתי שאני חייבת לפעול כדי שדברים כאלה לא ימשיכו לקרות. מאמינה ששינוי מדיניות נחוץ כדי להגיע לחזון של חיים סביבתיים יותר.    

להמשך קריאה >אודות כתבה אנה בר אור
רז אונגר
מלווה מארגנים קהילתיים

תואר ראשון באדריכלות נוף במכללת תל-חי. הצטרפתי למגמה ירוקה מכיוון שאני רוצה להשפיע וליצור שינוי משמעותי בחברה שלנו ובסביבה בה אנו חיים. 

להמשך קריאה >אודות כתבה רז אונגר
יערה פרץ
רכזת קשרי ממשל ומדיניות

תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ובסוציולוגיה אנתרופולוגיה, סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים במנהיגות חברתית. הגעתי למגמה ירוקה כי חיפשתי מקום בו אפשר לשנות, לא באופן קלישאתי אלא באמת ברמה מעשית. אני מאמינה שעשייה חברתית במציאות בה אנו חיים היא הכרחית ובלתי נפרדת מההתקדמות שלנו כחברה. מגמה מאפשרת לי להיות חלק מעשייה שכזו ויותר מזה, להיות חלק מתנועה לשינוי מציאות.

להמשך קריאה >אודות כתבה יערה פרץ
לידיה מורדבינקין
מנהלת תוכניות המנהיגות

מוזיקאית ואקטיביסטית. את מגמה ירוקה הכרתי במהלך השירות הלאומי שלי ב"חיים וסביבה" ובהפגנות המחאה החברתית ב-2012, ומיד התאהבתי. משם נבחרתי להיות רכזת באשדוד, והקמתי את התא הקהילתי הראשון במגמה ירוקה, קידמתי מאבקים בנושאי בריאות הציבור, תחבורה ציבורית וחופים, ואף נקשרתי עם כמה מחברי כדי להציל את חוף יא' באשדוד מבניה.

להמשך קריאה >אודות כתבה לידיה מורדבינקין
ישי וולפוביץ'
קמפיינר מפרץ חיפה

סטודנט שנה שניה לתואר שני במסלול תקשורת פוליטית בקמפוס הר הצופים. הצטרפתי למגמה ירוקה בגלל העצמה שבאיחוד כוחות, תחושת השייכות וההבנה שאי אפשר לעשות מהלך משמעותי כאטום בודד. בתוך כל אחד מאיתנו יש גפרור, משהו שמדליק אותנו, שלא נוכל לעבור עליו בשקט. מה שהדליק אצלי את הגפרור זה סיפור הרחבת התעשייה המזהמת במפרץ חיפה. אני מקווה שהשנה ידלקו עוד כמה גפרורים.

להמשך קריאה >אודות כתבה ישי וולפוביץ'
אורי נחמני
רכזת תכניות מנהיגות, בוגרים ושביתת התלמידים

להמשך קריאה >אודות כתבה אורי נחמני
נמרוד הוכברג
מנהל בית הספר לאקטיביזם

להמשך קריאה >אודות כתבה נמרוד הוכברג
סוניה חיזי
מנהלת גיוס משאבים

מנהלת גיוס משאבים

להמשך קריאה >אודות כתבה סוניה חיזי
עמרי סולימן
מנהל תפעול

להמשך קריאה >אודות כתבה עמרי סולימן
עודד רהב
מנהל דיגיטל

מנהל דיגיטל

להמשך קריאה >אודות כתבה עודד רהב
בר פלד
רכז קשרי תומכים

להמשך קריאה >אודות כתבה בר פלד
♂︎ ♀︎ ⚥︎