המארגנים הקהילתיים הם רכזי תאי הפעילות בקמפוסים שמבינים שגם קבוצה קטנה ונחושה של פעילים יכולה לשנות מציאות. מגמה ירוקה היא ארגון grass roots והמארגנים הקהילתיים הם אלו שמובילים את התא לבחירת קמפיין ולקביעת האסטרטגיה ותכנית הפעולה שלו. המארגנים הקהילתיים דואגים לפיתוח האישי והמקצועי של הפעילים בתחום אחריותם ולהתנהלות דמוקרטית, שקופה ומשתפת. בכל תא ישנם פעילים מקצועיים בתחומים: פעילות שטח, דוברות, קשרי ממשל ועוד. המארגנים מלווים את הפעילים המקצועיים בעזרת הליווי והחניכה של אנשי המקצוע הרלוונטיים בתא הארצי של מגמה ירוקה.

רז אונגר
מארגן קהילתי תא תל חי
סטודנט לאדריכלות נוף במכללת תל-חי. הצטרפתי למגמה ירוקה מכיוון שאני רוצה להשפיע וליצור שינוי משמעותי בחברה שלנו ובסביבה בה אנו חיים. אזור רמת הגולן והכנרת הם מיוחדים במינם וקסומים. מי התהום ונחלי הגולן זורמים לכנרת, האגם הלאומי ומי השתיה של כולנו – תושבי האזור ואזרחי המדינה כולה. מתוך הבנה זו הקמפיין שלנו בתל-חי הוא עצירת קידוחי הנפט בגולן. 
להמשך קריאה >
נעמה שריד
מארגנת קהילתית תא מכמורת
אין משהו יותר מתגמל אחרי מבחן מאשר ללכת לשבת על החוף, וליהנות מהים. השנה ננהיג את המאבק להצלת חופי מפרץ חיפה והקריות ונפעל כדי למנוע את מימוש התוכנית להקמת נמל המפרץ שכוללת לקיחת 19 מיליון קוב חול מהמפרץ ויגרום לנזק בלתי הפיך לחופים שלנו.
להמשך קריאה >
אופיר אלון
מארגן קהילתי תא טכניון
מפרץ חיפה הוא האזור המזוהם ביותר חיפה, ותושביו סובלים מעודף תחלואה קשה. אנחנו מובילים את המאבק המתמשך למניעת התרחבות התעשייה הפטרוכימית במפרץ ולהפחתת זיהום האוויר באזור.
להמשך קריאה >
נמרוד הוכברג
מארגן קהילתי תא סמינר הקיבוצים
סטודנט לחינוך דמוקרטי ותעודת הוראה במדעים בסמינר הקיבוצים. הצטרפתי למגמה ירוקה כי רציתי למצוא במה ליצירת שינוי עמוק ומשמעותי בחברה, ולהתנסות בעולם של שינוי חברתי ואקטיביזם. התא שלנו מוביל קמפיין לקידום הקמה של יערות מאכל ושילובם בחקלאות המקיימת בישראל, ובפרט בתל אביב. במהלך השנה הקרובה אנו נמשיך בפעילות של הפורום הארצי ליערות מאכל, ונמשיך לקדם הקמה של יערות מאכל קהילתיים ברחבי תל אביב.
להמשך קריאה >
עומרי בללי
רכז תכניות מנהיגות וקשרי קהילה
תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, אוניברסיטת תל אביב. מגמה ירוקה היא המקום בו מוצאים שותפים לדרך, המקום שנותן לך את הפלטפורמה הטובה ביותר להובלת שינוי. המאבק במונופול הגז הוא לא פחות ממבחן לאומי לריבונות העם. עלינו לשאול את עצמנו האם נרשה להון לרמוס את היכולת שלנו להשפיע, ולרוקן את המדינה ממשאביה על חשבון עתיד הדורות הבאים. זה מאבק על התודעה, ועל בניית כוח אזרחי שלוקח אחריות על גורלו. 
להמשך קריאה >
מיכאל פיין
מארגן קהילתי תא הפקולטה לחקלאות
סטודנט שנה שלישית לאגרואקולוגיה ושמירת טבע בפקולטה לחקלאות. מאמין שעולם טוב יותר אפשרי, וזו אחריותינו ליצור אותו. התא בפקולטה מוביל השנה קמפיין להצלת הגנים הבוטניים וקמפיין השקעות אחראיות.
להמשך קריאה >
ניקול בכר
מארגנת קהילתית תא גבעת רם
בשנה האחרונה הובלנו יחד עם תושבי שפלת יהודה את המאבק נגד הפקת פצלי השמן לשמחת כולנו נמנע האסון. השנה נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות על מנת לוודא שההחלטה מיושמת בשטח, נעזור לחברנו ברמת הגולן למנוע את האסון הבא ונבחר את היעד הבא שלנו.
להמשך קריאה >
קובי אוחיון
מארגן קהילתי תא בן גוריון
רכיבה על אופניים זה מזמן כבר לא טרנד תל-אביבי אלא פשוט דרך מהירה, חסכונית וידידותית להתנייד עבור הסטודנטים ובכלל- השנה נמשיך במאבק לקידום תרבות הרכיבה על אופניים בבאר-שבע ולהעלאת המודעות לשבילי אופניים בעיר. לא נרפה גם מפעילותנו לחיזוק ערי הדרום ולהפניית המשאבים הממשלתיים אליהן.
להמשך קריאה >
לידיה מורדבינקין
מארגנת קהילתית תא חופים
כבר 4 שנים נלחמים ארגוני הסביבה ותושבים\ות נגד הבניה בחופי ישראל. הגיע הזמן לשים קץ לתכניות הבניה הפרה היסטוריות ולהעביר את התיקון לחוק החופים. כדי לעשות זאת,אני וחברי בתא החופים, המונה עשרות פעילי\ות חופים מרחבי הארץ – נפגין, נערוך פעולות ישירות בחופים ונגיע עד למקבלי ההחלטה בכל הגופים כדי להבהיר שחוף הים הוא לא נדל"ן!
להמשך קריאה >
גלית גפן
מארגנת קהילתית תא אורנים
שני דוחות של משרד הבריאות מראים קשר בין זיהום האוויר במפרץ חיפה לשיעורי תחלואה גבוהים יותר במחלות סרטן בעוטף בז״ן, ביחס לממוצע התחלואה הארצית. רק התעוררות ומעורבות שלנו הסטודנטים בשיתוף הקהילה ישפיע על מקבלי ההחלטות ויביא להצגת פתרונות ארוכי טווח בהבראת מפרץ חיפה.
להמשך קריאה >