פורומוביל

 

 

המארגנים הקהילתיים הם רכזי תאי הפעילות בקמפוסים שמבינים שגם קבוצה קטנה ונחושה של פעילים יכולה לשנות מציאות. מגמה ירוקה היא ארגון grass roots והמארגנים הקהילתיים הם אלו שמובילים את התא לבחירת קמפיין ולקביעת האסטרטגיה ותכנית הפעולה שלו. המארגנים הקהילתיים דואגים לפיתוח האישי והמקצועי של הפעילים בתחום אחריותם ולהתנהלות דמוקרטית, שקופה ומשתפת. בכל תא ישנם פעילים מקצועיים בתחומים: פעילות שטח, דוברות, קשרי ממשל ועוד. המארגנים מלווים את הפעילים המקצועיים בעזרת הליווי והחניכה של אנשי המקצוע הרלוונטיים בתא הארצי של מגמה ירוקה.

יעל שמר
מארגנת קהילתית | תא עירוניות
סטודנטית לתואר שני מחקרי בביה"ס פורטר ללימודי סביבה, מתעסקת בעיקר בבזבוז מזון, קיימות עירונית, פסולת, אנשים ומה שביניהם. הצטרפתי למגמה ירוקה כי אני מאמינה שמתישהו בחיים צריך לבחור האם לוקחים את הצעד הנועז אל עבר השינוי או שנשארים במקום הבטוח. צדק סביבתי וחברתי מגיעים מתוך אותם אזרחים שמסרבים להשאר אדישים אל מול המצב הקיים – מגמה ירוקה היא ארגון שזו כל מהותו.
להמשך קריאה >אודות כתבה יעל שמר
ליהי שחר ברמן
מארגנת קהילתית | תא קהילתי חיפה
חיפאית, אמא לשניים, סטודנטית לדוקטורט בהנדסה ביו רפואית בטכניון ומארגנת קהילתית של התא השוקק במפרץ חיפה. התחלתי את הרומן שלי עם מגמה ירוקה בערך לפני 8 שנים. קבוצת הפעילים שלנו מורכבת מאנשים בשלל גילאים, תחומי עיסוק וכישורים. אנחנו מתרכזים בעיקר במאבק בתעשיות המזהמות במפרץ חיפה וכל הצלחה שלנו נותנת סיפוק אדיר ומחזקת את האמונה בכוח של הציבור לשנות מציאות.
להמשך קריאה >אודות כתבה ליהי שחר ברמן
תום כרומשו
מארגן קהילתי | תא הפקולטה לחקלאות
סטודנט שנה ב' לניהול מלונאות, תיירות ומשאבי מזון בפקולטה לחקלאות. הצטרפתי למגמה כי אני מאמין שסטודנטים יכולים וצריכים להשפיע יותר על המרחב שלהם. כסטודנט בבית ספר לחקלאות, מזון וסביבה חשוב לי שהאוניברסיטה שלי תוביל את תחום הקיימות בכלל והמאבק באחד האיומים הגדולים ביותר עלינו – משבר האקלים, שאחראי כיום ליותר מ-300,000 מקרי מוות כל שנה.
להמשך קריאה >אודות כתבה תום כרומשו
עדי רומי
מארגן קהילתי | אוניברסיטת תל אביב
בעל תואר ראשון בביולוגיה. הצטרפתי למגמה ירוקה לפני 9 שנים, כי חיפשתי מקום לעשות שינוי אמיתי ולהגיע להישגים סביבתיים משמעותיים. נשארתי כי מצאתי את המקום, ובנוסף, גם חברים נפלאים הפועלים למטרה משותפת – הפיכת ישראל למקום טוב יותר. בחרנו להוביל קמפיין של הקמת פאנלים סולארים באוניברסיטה, מכיוון שאנו מאמינים בכח שלנו להשפיע ולהפוך את האוניברסיטה לדוגמה ומופת להתנהלות אנרגטית.
להמשך קריאה >אודות כתבה עדי רומי
שחר שוסב
מארגנת קהילתית תא אוניברסיטת חיפה
סטודנטית שנה ג' למשפטים באוניברסיטת חיפה. השנה נחשפתי לתכניות הרחבת התעשיות המזהמות בחיפה, אזור מוכה זיהום ותחלואה, והבנתי שחייבים למנוע את זה. הצטרפתי למגמה ירוקה כדי להיות חלק מהקבוצה שמביאה את השינוי. אנחנו פועלים בשביל המשפחות שלנו, החברים, בשביל לשמור על הנופים המוכרים ועל בעלי-החיים. אני מאמינה שביחד נוכל להבריא את מפרץ חיפה, ולהחזיר אליו צבעים של ירוק ושמיים כחולים.
להמשך קריאה >אודות כתבה שחר שוסב
מקס גרובמן
מארגן קהילתי | תא מחקר
להמשך קריאה >אודות כתבה מקס גרובמן
טל נדב
מארגנת קהילתית תא חופים
להמשך קריאה >אודות כתבה טל נדב
ליטל לויט
מארגנת קהילתית תא הר הצופים
להמשך קריאה >אודות כתבה ליטל לויט
קורן שייב
מארגנת קהילתית תא גבעת רם
להמשך קריאה >אודות כתבה קורן שייב
הדר מלכה
מארגנת קהילתית תא סביבה ומזון ירושלים
להמשך קריאה >אודות כתבה הדר מלכה
מאור קדוש
מארגן קהילתי תא סביבה ומזון רחובות
להמשך קריאה >אודות כתבה מאור קדוש
נעה פינטו
מארגנת קהילתית | תא באר שבע
להמשך קריאה >אודות כתבה נעה פינטו
גוגה קפלן
מארגן קהילתי תא תל חי
להמשך קריאה >אודות כתבה גוגה קפלן
יפעת צור
קמפיינרית השפעת מזון מהחי על האקלים
בעלת תואר ראשון בגאוגרפיה ומוזיקה ותואר שני במוזיקה ואקולוגיה תעשייתית. במגמה ירוקה מימיה הראשונים. סביבה וזכויות בע"ח בוערים בי והובילו אותי בחזרה למגמה. הקמתי את התא הקהילתי סביבה ומזון מן החי והוא חלוץ בין ארגוני הסביבה בעיסוקו בנושא. אנחנו פועלים להטמעת הקשר שבין סביבה, בעלי חיים וחברה, ולצמצום משמעותי של תעשיית המזון מן החי.
להמשך קריאה >אודות כתבה יפעת צור