התכנית להכשרת מארגנים קהילתיים לשינוי סביבתי

מה זה אומר להיות מארגנים/ות קהילתיים/ות במגמה ירוקה?

מארגנים קהילתיים הם אנשים שרוצים לעשות שינוי

המארגנים הקהילתיים הם רכזי תאי הפעילות בקמפוסים שמבינים שגם קבוצה קטנה ונחושה של פעילים יכולה לשנות מציאות. מגמה ירוקה הוא ארגון grass roots והמארגנים הקהילתיים הם אלו שמובילים את התא לבחירת קמפיין ולקביעת האסטרטגיה ותכנית הפעולה שלו.

המארגנים הקהילתיים דואגים לפיתוח האישי והמקצועי של הפעילים בתחום אחריותם ולהתנהלות דמוקרטית, שקופה ומשתפת. בכל תא ישנם פעילים מקצועיים בתחומים: פעילות שטח, דוברות, קשרי ממשל ועוד. המארגנים מלווים את הפעילים המקצועיים בעזרת הליווי והחניכה של אנשי המקצוע הרלוונטיים בתא הארצי של מגמה ירוקה.

התכנית להכשרת מארגנים קהילתיים הוקמה במטרה להכשיר את מנהיגי השינוי בישראל, בדגש על תחום הסביבה ומעורבות אזרחית פעילה. התכנית מיועדת לסטודנטים ולצעירים מכל רחבי הארץ אשר מעוניינים להוביל שינוי.

התכנית כוללת הכשרה בתחום גיוס, ניהול והנעת מתנדבים ובתחום המרתק של יצירת קמפיינים לשינוי חברתי. לתכנית מתקבלים סטודנט/ית אחד/ת בלבד מכל קמפוס בארץ (יתרון לסטודנטים בעלי רקע של פעילות במגמה ירוקה ובעלי יתרת לימודים של שנתיים לפחות).

אם גם בך בוערים הרצון והתשוקה לחולל שינוי ואתה מאמין שיש לך את מה שדרוש, מגמה ירוקה תיתן לך את הכלים להיות כל מה שאתה יכול להיות.

פרטים נוספים בעלון התוכנית >>

newsletter3

פוסט זה זמין גם ב: enאנגלית