בימים אלו מקדמת עיריית נתניה את אישורה של תכנית בינוי לחוף פולג, לפיה יבנו שישה בתי מלון חדשים בני כ-2,200 חדרים ואולמות אירועים, בנוסף לכ-13,500 מ"ר של עסקים (יותר ממאה בתי עסק), במרחק של 100 מטר מהחוף. חברת אלעד מגורים בבעלותו של יצחק תשובה פנתה לעירייה וביקשה להקים יחידות דיור על שני המגרשים הגדולים ביותר, בנוסף ליחידות מלונאיות. שני מגרשים נוספים נרכשו על ידי תושב חוץ שממתין לתכניות של תשובה.

מה זה אומר מבחינת האזרחים? החניה הנגישה לחוף תימחק ותועבר ללב ליבה של שכונת המגורים עיר ימים ורמת פולג, חיסול הספורט הימי בחוף פולג, חיסול הרצף האקולוגי שקיים בין שמורות הטבע שמסביב לחוף, מטרד סביבתי בלתי פוסק בשל הוספת מעל ל-1,000 כלי רכב ומשאיות מדי יום בשכונת המגורים וחוף סגור לדיירי המתחם המלונאי בשילוב חומה בגובה של 10 קומות בין חוף הים לבין הציבור.


מלאו את הטופס והצטרפו ל-238 אזרחים ואזרחיות ששלחו את המכתב לחברי מועצת העיר נתניה
238
2500

שלום רב,

אני קורא לך בזאת להצביע נגד אישור תכנית הבניה להקמת 6 מלונות וקניון בחוף פולג.
חוף פולג הוא אחד החופים היפים והעמוסים בישראל. מאות אלפים מתושבי איזור השרון והסביבה מגיעים אליו מדי שבוע ונהנים ממנו.
בתור תושב העיר שאכפת לו מהים ,אני דורש ממך לשים בראש סדר העדיפויות את האינטרס הציבורי ולא להיכנע ללחץ של כרישי הנדל"ן – כמו שחברי מועצת העיר שנבחרו על ידי הציבור אמורים לעשות.

בהערכה,

[שם מלא],

, [טלפון]

שלום רב,

אני קוראת לך בזאת להצביע נגד אישור תכנית הבניה להקמת 6 מלונות וקניון בחוף פולג.
חוף פולג הוא אחד החופים היפים והעמוסים בישראל. מאות אלפים מתושבי איזור השרון והסביבה מגיעים אליו מדי שבוע ונהנים ממנו.
בתור תושבת העיר שאכפת לה מהים ,אני דורשת ממך לשים בראש סדר העדיפויות את האינטרס הציבורי ולא להיכנע ללחץ של כרישי הנדל"ן, כמו שחברי מועצת העיר שנבחרו על ידי הציבור אמורים לעשות.

בהערכה,

[שם מלא],

, [טלפון]

הדרך הטובה ביותר לשלוח מיילים היא לשלוח אותם מתיבת המייל האישית, בלחיצה תועברו לתיבת המייל שלכם, התוכן כבר יופיע כולו במקומו. אפשר לערוך וזהו, שלחו!