מגמה ירוקה מחפשת רכז.ת פיתוח משאבים!

מחפש מקום עבודה שתשמח.י להגיע אליו בבוקר? או כזה שגם יבין אם את.ה צריך.ה לעבוד מהבית יום-יומיים בשבוע? אם את.ה תותח.ית פיתוח משאבים ורוצה להשתמש בידע שלך כדי לעשות שינוי, מגמה היא המקום בשבילך. לעשות שינוי זו העבודה שלנו, והיא יכולה להיות גם שלך.

תכל׳ס - מה עושיםות?

תפקידה של רכז.ת פיתוח המשאבים הוא לתמוך את הפעילות הארגונית באמצעות הובלה וריכוז של תהליכי עבודה מוסדרים עם התורמים והתומכים של הארגון, כל זאת תוך חיבור עמוק לפעילות הארגונית ולצוות הארגון.

100% משרה, במודל עבודה גמיש.

עבודה ממשרדי הארגון בתל אביב ומהבית.

שכר התחלתי של 9,000 ש״ח

הגשת מועמדות עד 19/3
תחילת עבודה מידית

תיענינה פניות מתאימות בלבד.

תהליך המיון

הגשת בקשות לקרנות פילנתרופיות, תורמים פרטיים, משרדי ממשלה, רשויות ומוסדות בינלאומיים

איתור ומעקב אחר קולות קוראים בניוזלטרים, באתרי אינטרנט רלוונטיים ובמדיה חברתית, בחינה של דרישות הבקשה והתאמה לפעילות הארגונית. בנוסף, במסגרת התפקיד ישנה ציפיה גם לפניה יזומה לגוף אליו הבקשה מוגשת לבניית הקשר ולשאילת שאלות ככל שנדרש.
התפקיד כולל גם חידוש בקשות בהתאם ללו"ז השנתי, ואיסוף נתונים על פעילות הארגון וכתיבת הבקשה בעברית/באנגלית, בדיאלוג עם מנהל/ת ישיר/ה.

הגשת דיווחים לגופים התומכים/ תורמים לארגון

א. בנייה, מעקב וניהול שוטף של גאנט דיווחים שנתי; ב. איסוף נתונים על פעילות הארגון, בדיאלוג עם צוות הארגון; ג. כתיבת הדיווח בעברית/באנגלית, כולל דוח מילולי ותקציבי; ד. ניהול הקשר והממשק עם הגוף הרלוונטי- שליחת הדיווח, מעקב אחר השלמות ושיח ככל שנדרש.

למידה, ניהול ידע ופיתוח חומרים מקצועיים

א. למידה על טרנדים בעולם הפילנתרופיה; ב. פיתוח ידע רלוונטי והתאמה של מצגות ומסמכים בהתאם לצרכים: ג. פיתוח ידע, תובנות וחילוץ רעיונות מכנסים מקצועיים; ד. השתתפות בפגישות עם גופים תומכים/ תורמים לצד מנהל/ת ישיר/ה; ה. ניהול וארגון הידע של תחום פיתוח המשאבים בארגון.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לסוניה: sonia@green.org.il

את.ה יוצא.ת? נורא חם בחוץ!
תשאיר.י פרטים
ונשמור אותך בעניינים.